Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

20 lat Polski i Bytowa w Unii Europejskiej

27 maja 2024, 17:00
Pamiętasz jak wyglądał Bytów, zanim Polska stała się częścią wspólnoty europejskiej?
Biblioteka Miejska w Bytowie zaprasza w poniedziałek, 27 maja 2024 r. o godz. 17:00 młodszych i starszych mieszkańców naszego miasta na otwarte spotkanie organizowane w ramach projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”.

Zachęcamy do przyniesienia zdjęć pokazujących naszą gminę, by wspólnie powspominać i przyjrzeć się, jak zmieniła się nasza codzienność przez te 20 lat.

W spotkaniu będzie uczestniczyła dr Aleksandra Borowicz – ekspertka sieci Team Europe, która opowie o zmianach w życiu społecznym w Polsce, m.in. w obszarze infrastruktury, transportu i wolności przemieszczania się, pracy, edukacji, klimatu, dostępu do technologii czy praworządności. Wspólnie porozmawiamy o tym, jak dzięki unijnemu wsparciu zmieniło się nasze życie i okolica oraz o tym, czego oczekujemy w kolejnych latach członkostwa w UE.

Projekt Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce realizowany przez Fundację Civis Polonus.

Liczba odwiedzin: 638
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij